Kontakta oss, starta en dialog

och säg vilka tjänster just ni behöver hjälp med.

Kontoret är bemannat vardagar kl. 10-15

Besök: Svetsaregatan 13, 462 56 Vänersborg

Postadress: Box 12, 462 21 Vänersborg

Växel: 010-15 50 330   www.tristarab.se

Längst ner på sidan finns kontaktformulär att fylla i. Ett formulär för de som vill att vi kontaktar er i något specifikt ärende, och ett för de som vill bli en del av våra arbetsteam och vår framtid.

Tommy Helgesson

 

VD  |  ARBETSLEDARE  |  ÄGARE

 

tommy@tristarab.com         010-15 50 332

 

 

Thomas Helgesson

 

VICE VD  |  ARBETSLEDARE  |  ÄGARE

 

thomas@tristarab.com          010-15 50 331

 

 

Sofie Lindlöf

 

KVALITETSCHEF

 

sofie@tristarab.com            010-15 50 335

 

 

Claudio Ordenes

 

ARBETSLEDARE

 

claudio@tristarab.com        010-15 50 334

 

 

Malin Helgesson

 

ARBETSLEDARE

 

malin@tristarab.com          010-15 50 333

 

 

Diana Arwidsson

 

FÖRSÄLJNING

 

diana@tristarab.com           010-15 50 336

 

 

 

EKONOMI  |  ADMINISTRATION

tristar.clean@tristarab.com        010-155 03 30

 

 

Skickar formuläret…

Servern påträffade ett fel.

Formuläret togs emot.

Kontaktformulär

Skickar formuläret…

Servern påträffade ett fel.

Formuläret togs emot.

Jag vill jobba hos er